top of page

ПРО НАС

Напрями роботи


• Прогнозуємо розвиток подій та зміни у політичному житті та бізнес-середовищі, розвиток подій в Україні та за кордоном у різних напрямках.
• Надаємо експертну оцінку подій, що відбуваються в Україні та світі.
• Даємо практичні рекомендації та шляхи для ефективного вирішення у сфері політики та економіки.
• Розробляємо стратегії розвитку.

• Надаємо майданчики та організовуємо дискусії, круглі столи на актуальні теми та події.
 

Ми надаємо весь спектр послуг із проведення виборчих кампаній різних рівнів з використанням індивідуального підходу та особливостей ситуації, територій та запитів суспільства. У своїй роботі використовуємо різні інструменти для створення бренду або проведення ребрендингу, розробимо стратегічні програми та проекти розвитку, просування та оперативного PR-консалтингу.
Створимо унікальний образ, заснований на сильних та слабких сторонах особистості чи компанії. Задіємо необхідні індивідуальні механізми впливу на громадську думку з метою створення позитивного іміджу.


Національна антикризова група — найдосвідченіша та провідна компанія на ринку політичного консалтингу та просування кампаній, економічного менеджменту.
До нас звертаються політики, керівники підприємств різної форми власності, підприємці, громадські організації з різними питаннями та проблемами.
Окрім політичного та корпоративного PR-напряму, фахівці Національної антикризової групи надають послуги у підготовці законопроектів, звітів та аналітичних довідок щодо економічної та політичної ситуації в Україні та світі.

29311_126466400699542_6668640_n.jpg

Тарас Загородній

керуючий партнер національної антикризової групи, провідний політичний та економічний експерт

У політичному консалтингу понад 20 років. Бере участь у виборчих кампаніях, як локального, так і всеукраїнського рівня. Спеціалізується на методиках впливу, прихованій мотивації, маніпулятивних технологіях, політичному та корпоративному PR, програмах оптимізації систем управління та системах управління продажів в організаціях.

У своєму бізнесі з 2005 року. Займається консалтингом із 2008 року. Інтереси у сфері управління продажами, підвищення особистої ефективності, програм розвитку бізнесу, маркетингу, PR, розкручування Інтернет-проектів.
 

Серед клієнтів відомі політики, власники бізнесу, топ-менеджери компаній великого та середнього бізнесу.


У політичному консалтингу з 1998 року. Брав участь у понад 25 виборчих кампаніях як місцевого, так і всеукраїнського рівнів на керівних посадах. У 1999 році - вибори президента України, 2002 - вибори до Верховної Ради, 2004 - вибори президента України, 2005 - дострокові місцеві вибори, 2006 - місцеві вибори, 2009 - президентські вибори, 2010 - вибори до місцевих органів влади, вибори до парламенту 2014 року, вибори до парламенту 2019 року, місцеві вибори 2020 року.


Автор книги «Мистецтво впливу: секрети виступів політика-переможця», практичного посібника «Запуск та ведення переможної мажоритарної кампанії» та співавтор практичного посібника «Бліц-кампанія за 28 днів».
Автор тренінгу «Секрети виступів політика-переможця: методики переконання виборців».


Співорганізатор семінарів-практикумів «Ефективний старт виборчої кампанії на мажоритарному окрузі», автор 3-місячного курсу «Кар'єра політика».
 

Має дві вищі освіти:
Національний університет «Києво-Могилянська академія» – фінанси;
Одеська національна юридична академія – правознавство.

ПУБЛІЧНА АКТИВНІСТЬ:
30-40 телевізійних та радіоефірів на місяць на всіх провідних каналах країни: прямі ефіри та включення, коментарі, експертні думки на політичні та економічні теми та події.

 

Телеканали: Інтер, ICTV, Прямий, 5 канал, Еспресо, ATR, UA:Перший, Рада, Київ, UKRLIFETV, Селектор TV, Ідеаліст, UA:Крим, Хвиля, 8 канал, ЛОТ , KYIV LIVE, 4 канал, ДІМ, Дніпро TV, Україна 24, Апостроф.

Радіо: радіо «Голос Столиці», радіо «Голос Донбасу», радіо «Крим. Реалії», UA: Українське радіо, радіо «Голос Надії», радіо НВ.

Теми коментарів:
• Економіка
• Політика
• Міжнародна політика

About: Services
bottom of page